Astazi de dimineata am stat cu fratele meu:x. A fost super:x Am iesit afara cu un prieten de al meu bun Andrei:x Si a vrut sa ii faci pozee:))) Era asa mistoo Si a mai venit si fratele lui si ady a fost jmk am ras:)):)) Si cam in toate pozele a iesit nasol:)) Bine inafara de mine eu am iesit bine in poza:))) Apoi am fost in oras la shopping cu mama:x A fost super:)) Si mi-am luat si haine:x Si am cazut de comun acord cu mama sa ne apucam de slabim:)) o chestiee buna cred:x dar intru-n fel sau altu:( Dupa ce am terminat shopping-ul am plecat sper casa si am ajuns la un magazin si a zis mama hai sa luam mere verzi ca sunt bune pentru slabit si am zis bine. Si am vrut sa imi i-au ciocolata si nu pot:(( Ce nasol, e asa:x Si de acuma o sa mananc numai salateee si fructee :( ce nasol. Si am zis ca ma apuc de karate inapoi e cel mai bn:x A fost cea mai super zi cu mama♥♥♥♥
♥♥♥♥Te Iubesc enorm:x♥♥♥♥

Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu