miercuri, 4 ianuarie 2012

O zi cu mama:x:x Shopping:x

Astazi de dimineata am stat cu fratele meu:x. A fost super:x Am iesit afara cu un prieten de al meu bun Andrei:x Si a vrut sa ii faci pozee:))) Era asa mistoo Si a mai venit si fratele lui si ady a fost jmk am ras:)):)) Si cam in toate pozele a iesit nasol:)) Bine inafara de mine eu am iesit bine in poza:))) Apoi am fost in oras la shopping cu mama:x A fost super:)) Si mi-am luat si haine:x Si am cazut de comun acord cu mama sa ne apucam de slabim:)) o chestiee buna cred:x dar intru-n fel sau altu:( Dupa ce am terminat shopping-ul am plecat sper casa si am ajuns la un magazin si a zis mama hai sa luam mere verzi ca sunt bune pentru slabit si am zis bine. Si am vrut sa imi i-au ciocolata si nu pot:(( Ce nasol, e asa:x Si de acuma o sa mananc numai salateee si fructee :( ce nasol. Si am zis ca ma apuc de karate inapoi e cel mai bn:x A fost cea mai super zi cu mama
         ♥♥♥♥Te Iubesc enorm:x♥♥♥♥

Cele mai misto zilee:X

Hey:x Acum cateva zile am fost cu mama si fratele meu sa ne cumparam  patine c-a sa mergem la patinuar a fost super am ras:>:)):)) Am fost la real si dupa in metro ne-am luat patinele si am venit acasa. Nici nu am ajuns bine si i-am zis mamei ca vreau sa merg la patinuar:x Si fratele meu bubu era foarte entuziasmat de ideea.In maxim 10 min am plecat la patinuar. Bineinteles ca am cazut de 1000 de ori din cauza lui  fratemiu:)):)) ca nu stia sa meargaa:)).Dar asta este:)) Si ieri am fost la patinuar pe la 6. Pana atunci am fost la fostii mei prietenii care stateam inainte a fost super ne-am simtit c-a in vremurile bune:)):)) Si apoi am venit acasa si am plecat la patinuar.Ca de obicei am cazut ca nu se putea:)) Daca am un frate mai mic care nu stie sa patineze e normal:)):x Am sa pun si o poza c-a sa vedeti:x Apoi am vorbit cu baiatu de care sunt indragostitaaa maxim prin mesaje vro 3 oree:X:X:X Si am fost foarte fericita ca mi-a spus multe lucruri la care nu ma asteptam:x:x

miercuri, 28 decembrie 2011

Amintiri:x

Ieri a fost o zi minunata si plina de veselie pentru mine:x Ieri in afara de faptul ca sunt racita bocna si stau in pat cu ceai si medicamente a  fost ceva care m-a inveselit foarte mult. Tatal meu a gasit printre multe fotografii niste filme de cand eram eu si fratele meu Andrei mic. Bineinteles ca nu am putut sa le vad asa ca m-am dus  si le-am scos pe un CD am stat in suspans vro 2,3 ore pana le-am luat. Si dupa eram ce-a mai fericita fata:x. Am vazut cum aratam eu si fratele meu cand eram mici.:)):)) Sper sa v-a placa si voua :x Am sa pun o poza sa vedeti:)):*