miercuri, 28 decembrie 2011
Amintiri:x
Ieri a fost o zi minunata si plina de veselie pentru mine:x Ieri in afara de faptul ca sunt racita bocna si stau in pat cu ceai si medicamente a fost ceva care m-a inveselit foarte mult. Tatal meu a gasit printre multe fotografii niste filme de cand eram eu si fratele meu Andrei mic. Bineinteles ca nu am putut sa le vad asa ca m-am dus si le-am scos pe un CD am stat in suspans vro 2,3 ore pana le-am luat. Si dupa eram ce-a mai fericita fata:x. Am vazut cum aratam eu si fratele meu cand eram mici.:)):)) Sper sa v-a placa si voua :x Am sa pun o poza sa vedeti:)):*
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
