Hey:x Acum cateva zile am fost cu mama si fratele meu sa ne cumparam patine c-a sa mergem la patinuar a fost super am ras:>:)):)) Am fost la real si dupa in metro ne-am luat patinele si am venit acasa. Nici nu am ajuns bine si i-am zis mamei ca vreau sa merg la patinuar:x Si fratele meu bubu era foarte entuziasmat de ideea.In maxim 10 min am plecat la patinuar. Bineinteles ca am cazut de 1000 de ori din cauza lui fratemiu:)):)) ca nu stia sa meargaa:)).Dar asta este:)) Si ieri am fost la patinuar pe la 6. Pana atunci am fost la fostii mei prietenii care stateam inainte a fost super ne-am simtit c-a in vremurile bune:)):)) Si apoi am venit acasa si am plecat la patinuar.Ca de obicei am cazut ca nu se putea:)) Daca am un frate mai mic care nu stie sa patineze e normal:)):x Am sa pun si o poza c-a sa vedeti:x Apoi am vorbit cu baiatu de care sunt indragostitaaa maxim prin mesaje vro 3 oree:X:X:X Si am fost foarte fericita ca mi-a spus multe lucruri la care nu ma asteptam:x:x
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu